لیفتراک نیسان

لیفتراک نیسان

با اینکه نام UniCarriers مدت کوتاهی است که مطرح شده است، اما داستان این شرکت در واقع تاریخچه سه شرکت است که بیش از 100 سال سابقه دارند.

UniCarriers نام محصولات صنایع سنگین و تولیدات لیفتراک نیسان حال حاضر می باشد. و با اینکه نامی جدید در تجارت می باشد اما در واقع داستان سه نسل از کارخانجات تولیدی با سابقه بیش از ۱۰۰ سال تولید و ادغام سه کمپانی بزرگ می باشد.

  • شرکت Barrett Industrial Trucks که در سال 1914 تاسیس شد و پیشگام در طراحی و تولید نسل جدیدی از تجهیزات الکتریکی برای بازار انتقال مواد بود.
  • شرکت TCM که صنایع ساخت لیفتراک در ژاپن را تأسیس کرد و اولین لیفتراک ژاپنی را در سال 1949 تولید کرد.
  • لیفتراک نیسان Nissan Forklift که در سال 1957 آغاز به کار کرد. با به دست آوردن مالکیت شرکت Barrett در سال 1988، اولین سازنده ژاپنی تجهیزات بارگیری و انبارداری در ایالات متحده شد.

امروزه UniCarriers با ادغام سه کارخانجات Barrett ،TCM و نیسان یکی از تولید کنندگان بزرگ لیفتراک در جهان می باشد. این کمپانی بین المللی در ایالت Marengo، ایلینوی، ایالات متحده امریکا تولیدات خود را به سراسر دنیا ارسال می کند.

تا سال 2013، لیفتراک نیسان شرکت کاملا متعلق به شرکت تابعه شرکت نیسان موتور Nissan Motor بود. در سال 2013، شرکت لیفتراک نیسان نام خود را به UniCarriers تغییر داد و به عنوان یک شرکت تابعه از UniCarriers Corporation، و یک شرکت جدید که بخشی از آن متعلق به نیسان موتور LTD بود، تبدیل شد.

شرکت نیسان بیش از پنجاه سال است که ارائه دهنده جهانی انواع لیفتراک برقی سه چرخ و چهار چرخ، لیفتراک دیزل و لیفتراک دوگانه سوز و همچنین انواع تجهیزات انبارداری (پالت تراک ، استاکر ، ریچ تراک، جک پالت) تولید می کند. هر یک از این محصولات دارای ویژگی های عملکردی متفاوت هستند و برای حمل بار در شرایط معینی به کار می روند.

لیفتراک نیسان | نمایندگی لیفتراک نیسان | لیفتراک برقی نیسان | لیفتراک دیزل نیسان