ریچتراک برقی

ریچتراک برقی تجهیزات قدرتمند انبارداری هستند که بهترین گزینه برای حمل کالا در انبار شرکت های تولیدی و پخش محسوب می شوند. ریچتراک با مانورپذیری بالا، توانایی جابجایی کالا در نواحی باریک و با دقت بالا را دارد که این ماشین قادر می سازد در فضاهایی مانند سردخانه ها، انبار مواد غذایی، دارویی و … به کار روند.

ریچتراک در واقع یکی از زیر دسته های لیفتراک است؛ با این تفاوت که ریچتراک قدرت مانور بالاتری نسبت به لیفتراک ها دارد. ریچتراک ها می توانند بار را تا ارتفاع حدود 10 متر بالا ببرند و هم چنین در محیط های سخت و ناهموار نیز کارایی داشته باشند. وجود باتری و پایه های کمکی در ریچتراک باعث می شود که این ماشین ها هیچ گونه نیازی به وزنه های متعادل کننده جهت بلند کردن بارها را نداشته باشند.

ریچ تراک

این ماشین مخصوص جابجایی و انبارش پالت ها در انبارهای سرپوشیده و قفسه بندی با عرض راهرو تا 1.5 متر می باشد. استفاده از این مکانیزم حرکت افقی شاخک ها (Reach) امکان انبار – بارگیری و تخلیه تمامی انواع پالت های یکرو و دورو و باکس پالت ها را فراهم می کند. این ماشین در دو مدل سرنشین نشسته  و سرنشین استاده  و با ارتفاع های مختلف عرضه می گردد.

فعالیت های شرکت

عاملیت نمایندگی فروش لیفتراک تویوتا TOYOTA در شمالغرب کشور

ارائه دهنده بهترین  قیمت لیفتراک

نمایندگی فروش باطری لیفتراک برقی

خدمت قابل ارائه

مشاوره قبل از فروش و ارزیابی قیمت

تامین و فروش قطعات اصلی و اورجینال با تضمین کیفیت

ارسال قطعات درخواستی به آدرس مشتری ظرف 24 ساعت به تمام نقاط کشور

درباره ما

این شرکت در سال 1390 با همکاری تعدادی از مهندسین با تجربه و مدیران با سابقه در زمینه ماشین آلات صنعتی کشور ،در راستای فروش لیفتراک و تآمین قطعات و خدمات پس از فروش لیفتراک ،  با نام تجاری ” آذران پیشرو صنعت ” تاسیس و از آن پس ضمن تلاش در بهینه سازی فرآیند خدمات، با استفاده از تجارب و توانمندی های مدیران خود و متخصصان کار آمد و تحصیلکرده و بهره گیری از کلیه منابع خود، امکانات وسیعی را در زمینه فروش لیفتراک، تامین قطعات یدکی لیفتراک، آموزش مشتریان، سرویس و تعمیرات لیفتراک های برقی ،در سریعترین زمان ممکن برای شرکتها وکارخانجات ، در سراسر کشور را فراهم آورد.