لوازم مصرفی و استهلاکی لیفتراک

لوازم مصرفی و استهلاکی لیفتراک

تعمیر و نگهداری لیفتراک نه تنها در صورتی که به دنبال صرفه جویی در زمان و هزینه هستید مهم است، بلکه زمان خرابی را نیز کاهش داده و اطمینان لازم را میدهد که تمام وظایف طبق برنامه انجام می شوند. در طول تعمیر و نگهداری، تکنسین ممکن است به منظور بهبود عملکرد لیفتراک شما، تعویض قطعات فرسوده یا معیوب را توصیه کند. قطعات خاصی از لیفتراک وجود دارد که اغلب در طول تعمیر و نگهداری تعویض می شوند. در زیر به آنها می پردازیم و به طور خلاصه توضیح می دهیم که قطعات چه عملکردی دارند و چرا ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند.

فیلترهای هوا لیفتراک

مانند اکثر سیستم‌ها، فیلترهای هوا در لیفتراک‌ها به این منظور عمل می‌کنند که مطمئن شوند هوای عبوری از موتور احتراق داخلی لیفتراک تمیز و عاری از آلودگی است. فیلتر هوا تضمین می‌کند کثیفی و زباله راهی به موتور لیفتراک شما نمی‌دهد و بر عملکرد آن تأثیر می‌گذارد، به همین دلیل است که باید اغلب تعویض شود.

باتری لیفتراک

به طور متوسط، باتری های لیفتراک می توانند 5 سال بدون نیاز به تعویض دوام بیاورند. با این حال، اگر باتری ها به خوبی نگهداری نشوند، تعویض خیلی زودتر ضروری خواهد بود. برای اینکه بفهمید آیا باتری لیفتراک شما نیاز به تعویض دارد یا خیر، رایج ترین علامت آن از دست دادن شارژ است. اگر شارژ باتری دوام نیاورد و پس از چند ساعت استفاده از بین رفت، اغلب نیاز به تعویض دارد.

فیلتر روغن

فیلترهای روغن برای اطمینان از عبور روغن تمیز از طریق موتور احتراق داخلی طراحی شده اند. هنگامی که موتور لیفتراک در معرض روغن آلوده قرار می گیرد، به دلیل افزایش اصطکاک احتمال ساییدگی و پارگی آن بیشتر است. تعویض فیلترهای روغن در طول تعمیر و نگهداری لیفتراک به اطمینان از محافظت کافی موتور کمک می کند.

زنجیر لیفتراک

زنجیر لیفتراک با گذشت زمان فرسوده می شود. اگر زنجیر کشیده شود یا خراب شود، باید بلافاصله قبل از اینکه در عملکرد لیفتراک اختلال ایجاد کند، آن را تعویض کنید. یک زنجیر لیفتراک فرسوده ممکن است در هر زمان از کار بیفتد و باعث خسارات جدی یا حتی صدمات به افراد اطراف شود. یک کارشناس تعمیر و نگهداری لیفتراک می تواند سطح کشش و ازدیاد طول یک زنجیر لیفتراک را اندازه گیری کند و سپس در صورت نیاز به تعویض توصیه کند.

پدال لیفتراک

لیفتراک‌ها حاوی لنت‌های لاستیکی روی پدال‌های ترمز یا پدال گاز هستند که به کاهش خطر لیز خوردن پای اپراتور از روی پدال و ایجاد تصادف کمک می‌کند. هنگامی که لنت های لاستیکی فرسوده می شوند، برای اطمینان از ایمن بودن لیفتراک باید فوراً تعویض شوند.

شمع لیفتراک

شمع ها اجزای بسیار مهمی در لیفتراک هستند. آنها با اطمینان از تمیز نگه داشتن سوخت به جلوگیری از خرابی کمک می کنند. با گذشت زمان، شمع ها در معرض کثیفی قرار می گیرند و مانع از فرآیند استخراج انرژی از سوخت می شوند. آنها باید تعویض شوند تا لیفتراک عملکرد قابل اعتمادی داشته باشد.

بوق لیفتراک

بوق لیفتراک یک جزء ایمنی مهم است. اپراتور به بوق لیفتراک تکیه می کند تا به افراد اطراف در هنگام نزدیک شدن یا پشتیبان گیری تجهیزات هشدار دهد. هنگامی که بوق فرسوده می شود، مهم است که آن را تعویض کنید. تعویض فقط باید توسط یک تکنسین با تجربه انجام شود که می داند اجزای شاخ لیفتراک در کجا قرار دارند.

فروش قطعات لیفتراک

امروزه يكي از مهمترين دغدغه هاي شرکتهاي عمراني ،معدني و صنعتي در انتخاب ماشين آلات، کيفيت مطلوب و طول عمر  مفيد بالاي آنها مي باشد كه اين مهم تنها با خدمات پس از فروش مناسب و استفاده از قطعات يدکي مطمئن محقق خواهد شد ؛  لذا در جهت نيل به این استراتژي شركت آذران پیشرو صنعت دارای خدمات رساني در بالاترين كيفيت به مشتريان مي باشد ، واحد قطعات آذران پیشرو صنعت مفتخر است تا با تامين مناسب قطعات يدکي لیفتراک در برندهای مختلف خدمتگزار مشتريان محترم باشد. در این راستا فروش انواع دیفرانسیل لیفتراک را در برنامه کاری خود قرار داده است که از آن جمله می توان به دیفرانسیل لیفتراک سهند ، دیفرانسیل لیفتراک تویوتا ، دیفرانسیل لیفتراک سپاهان ، دیفرانسیل لیفتراک دوو-دوسان، دیفرانسیل لیفتراک کوماتسو و… اشاره نمود.

این شرکت در زمینه تأمین قطعات انواع لیفتراک، ریچتراک، استاکر، ریچ استکر ، پالت تراک و انواع جک پالت دستی با اتکا به توانمندی پرسنل با تجربه خود، لوازم یدکی و قطعات اورجینال درخواستی مشتریان خود را که عمدتا کارخانجات و شرکت های تولیدی می باشند، سریع ،صحیح و بموقع تحویل آنها داده است و در این راستا توانسته است نظر مشتریان خود را تامین کند.

هم اکنون با توجه به تجربه یک دهه تامین قطعات یدکی ماشین آلات صنعتی و تجهیزات انبارداری، این مجموعه آماده ارائه خدمات به همکاران و مشتریان عزیز می‌باشد. توسعه روزافزون انواع ماشین‌آلات صنعتی نیازمند حضور مستمر در این حوزه می‌باشد. آذران پیشرو صنعت افتخار دارد به منظور کسب رضایت همکاران و مشتریان و ارتقاء کیفیت خدمات و همچنین با در نظر گرفتن نظرات سازنده آنها فعالیت خود را به خواست خداوند توسعه و بهبود بخشد و در این راستا آماده ارائه خدمات فنی و مهندسی و تامین قطعات یدکی برای لیفتراک های زیر می باشد:

لوازم مصرفی و استهلاکی لیفتراک ، فروش لوازم مصرفی و استهلاکی لیفتراک ، تامین لوازم مصرفی و استهلاکی لیفتراک ، واردات لوازم مصرفی و استهلاکی لیفتراک ، لوازم مصرفی و استهلاکی لیفتراک سهند ، لوازم مصرفی و استهلاکی لیفتراک تویوتا ، لوازم مصرفی و استهلاکی لیفتراک کوماتسو ، لوازم مصرفی و استهلاکی لیفتراک دوسان ، لیفتراک