لاستیک سفید (بی اثر) لیفتراک

لاستیک سفید (بی اثر) لیفتراک

لاستیک سفید (بی اثر) لیفتراک

لاستیک های لیفتراک معمولا دارای ساختارها و طرح های متنوعی هستند که به منظور تجهیز آنها به ویژگی های منحصر به فرد برای کاربردهای مختلف لیفتراک است.

یکی از این نوع لاستیک های لیفتراک که به دلیل ویژگی های متمایز خود برجسته می شود، تایرهای لیفتراک سفید یا بی اثر می باشند. آنها از ترکیب لاستیک مصنوعی با مقداری سیلیکاژل سفید یا رزین ساخته می شوند. نتیجه نهایی، لاستیک‌های لیفتراک است که از نظر ظاهری سفید/خاکستری هستند و در حین کار هیچ گونه علامت سیاهی بر روی زمین باقی نمی‌گذارند.

احتمالاً برای شما هم این سوال پیش می آید که مزایای این لاستیک ها چیست، در زیر به چند نمونه از مزایای این لاستیک اشاره شده است:

بهبود بهره وری سوخت

یکی از مزایای اصلی تایرهای بدون علامت، توانایی آنها در ارائه مقاومت اصطکاکی بسیار کمتر است. و این به معنای اتلاف انرژی کمتری است. بهبود راندمان سوخت منجر به مصرف سوخت کمتر می شود که مزایای زیست محیطی و کاهش هزینه را بدنبال دارد.

بهبود راحتی و ثبات

لاستیک های بدون علامت بدلیل ترکیب لاستیک مصنوعی با مقداری سیلیکاژل سفید یا رزین دارای انعطاف پذیر خوبی هستند که مزیتی که به لاستیک ها می دهد خاصیت جذب ضربه عالی است. این بدان معناست که اپراتورهای شما در طول عملیات بسیار راحت تر خواهند بود که بهره وری آنها را با حاشیه زیادی افزایش می دهد.

کشش خوب

لاستیک لیفتراک سفید کشش خوبی را دارند. کشش بهتر لاستیک ها برای ایمنی مهم است زیرا کنترل و تثبیت لیفتراک را آسان می کند. از آنجایی که تعداد زیادی از تصادفات لیفتراک به دلیل لاستیک های فرسوده با کشش ضعیف است، استفاده از لاستیک های بدون علامت به شما کمک می کند تا میزان زیادی از تصادفات و خسارات را کاهش دهید. هرچه کنترل لیفتراک ها به دلیل کشش خوب آسان تر باشد، عملیات کارآمدتر است که انگیزه ای عالی برای بهبود بهره وری است.

محیط کاری تمیزتر

لاستیک های بدون علامت فاقد دوده هستند که معمولا در طول ساخت لاستیک ها اضافه می شود و برخی از ویژگی های مطلوب را به آنها می دهد. یکی از این ویژگی ها عدم توانایی بر جای گذاشتن آثار در کف انبار در حین کار است. در حالی که این ممکن است در سایر انبارها ناچیز باشد، اما در انبارهایی که در آن غذا یا دارو نگهداری می شود و رعایت بهداشت یک نیاز اصلی است، برتری می بخشد.

لاستیک سفید (بی اثر) لیفتراک

لاستیک سفید (بی اثر) لیفتراک

طول عمر بالای آج لاستیک

بدلیل اینکه این لاستیک ها از ترکیبات مبتنی بر سیلیس ساخته شده اند، آج های آنها دوام بیشتری دارند. از آنجایی که این لاستیک ها رنگ‌های روشن‌تری دارند، گرمای کمتری را نیز جذب می‌کنند که از تورم بیش از حد به دلیل افزایش فشار در لاستیک‌ها جلوگیری می‌کند. عاملی که سرعت سایش را در اکثر لاستیک ها تسریع می کند.

تمامی این موارد دلایل خوبی برای استفاده از لاستیک های بی اثر لیفتراک می باشند که نمی توان به سادگی انها را نادیده گرفت. این لاستیک ها بدلیل کاهش مقاومت اصطکامی، بازده سوخت بهتری را ارائه می دهند. بهبود راحتی و ثبات نیز یکی از نقاط قوت آنهاست. از آن لذت خواهید برد که کشش بهتر، محیط کاری تمیزتر و عمر بهتر آج ارائه می دهند.

فروش لاستیک لیفتراک

در سالهای اخیر با توجه به ورود لاستیک هایی دارای عدم مرغوبیت کافی در بازار ماشین آلات، داشتن منبع مطمئن جهت تهیه تایرهای بروز و با کیفیت مناسب در جلوگیری از توقف های دستگاه، ضروری بنظر می رسد .

شرکت آذران پیشرو صنعت نظر به اهمیت صنعت جابه جایی مواد در اجرا و پیشبرد اهداف والای پروژه های ملی و صنعتی کشور با هدف ایجاد یک مجموعه متخصص در زمینه فروش انواع لاستیک ماشین آلات صنعتی از جمله لیفتراک در دو نوع لاستیک لیفتراک توپر و لاستیک لیفتراک بادی با برندهای معتبر جهانی نظیر ژاپن ، کره ، اندونزی در سایزهای مختلف ، اقدام به فروش و ارسال این نوع لاستیک ها به تمام نقاط کشور نموده است. در این میان خدمت قابل عرضه به شرکت ها و کارخانجات، فروش تخصصی لاستیک لیفتراک در سایزهای مختلف است که این خدمات شامل فروش انواع برندهای معتبر جهانی این کالا می باشد.

به منظور این که قدرت تصمیم گیری خریداران و دقت آن ها در فرآیند تهیه لاستیک لیفتراک افزایش بیابد، کارشناسان فروش این مجموعه معمولا چند برند را به مشتریان خود پیشنهاد می دهند تا کمک شایانی به انتخاب و خرید این نوع محصول کرده باشند.

جهت مشاوره خرید لاستیک لیفتراک (تایر لیفتراک) و کسب اطلاعات فنی و اخذ قیمت لاستیک لیفتراک تویوتا ، کوماتسو ، سهند ، سپاهان و … از طریق صفحه تماس با ما، با کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید.

لاستیک سفید (بی اثر) لیفتراک | فروش لاستیک سفید (بی اثر) لیفتراک | واردات لاستیک سفید (بی اثر) لیفتراک | تامین لاستیک سفید (بی اثر) لیفتراک | نمایندگی لاستیک سفید (بی اثر) لیفتراک