تعمیر و بازسازی لیفتراک

تعمیر و بازسازی لیفتراک و تجهیزات انبارداری

تعمیر و بازسازی لیفتراک

لیفتراک ها با اینکه می توانند به سهولت کار ما کمک کنند ، اما با مرور زمان و استفاده مداوم و عدم توجه به سرویس و نگهداری، این دستگاههای میتوانند با خرابی های جزئی یا کلی باعث دردسر شوند.

تعمیرات لیفتراک یکی از جمله مواردی است که در هنگام استفاده و نگهداری لیفتراک باید به آن توجه داشت. اگر لیفتراک شما خراب شود و یا دچار آسیب شود بدون شک باید جهت تعمیر آن به یک فرد متخصص مراجعه نمایید چرا که تعمیرات لیفتراک هم زمان بر است و هم نیاز به تخصصی بالایی دارد زیرا لیفتراک ها از اجزای پیچیده تری ساخته شدند.

واحد تعمیرات این مجموعه با دارا بودن پرسنلی با تجربه و کارآزموده توانسته اند در این عرصه فعالیت چشمگیری را از خودت نشان دهند و همواره در این امر می توانند همراه و پشتیبان شما باشند و شما را در این امر یاری می رسانند.

واحد سرویس و نگهداری

واحد فنی و مهندسی شرکت

این شرکت با تکیه بر دانش متخصصین خود در بخش تعمیرات ، شناخت و عیب یابی تجهیزات و قطعات ماشین آلات صنعتی بویژه لیفتراک و تجهیزات انبارداری و با دارا بودن امکانات مجهز مکانیکی و الکترونیکی قادر است هرگونه ایراد اینگونه ماشین آلات را شناسایی و تعمیر نموده و در اسرع وقت به کارفرمایان محترم تحویل نماید.

فعالیت های واحد تعمیرات

  • بازسازی کامل انواع لیفتراک «Over Hall» با ضمانت کارکرد
  • تعمیرات تخصصی انواع لیفتراک های دیزل ، گازسوز ، برقی و دوگانه سوز
  • انجام سرویس به دو صورت ثابت و سیار
  • تعمیرات تخصصی بردهای کنترل لیفتراک های برقی
  • تعمیرات انواع شارژر لیفتراک
  •  رنگ آمیزی کامل انواع لیفتراک

اورهال و بازسازی و تعمیر اساسی لیفتراک

اورهال ( Over Hall ) و یا بازسازی کامل،مخصوصاً در عصر حاضر و با توجه به پیچیدگی دستگاههای صنعتی کاری کاملا تخصصی می باشد.

یک پروژه اورهال می بایست از نیروهای متخصص مکانیک، برق و الکترونیک استفاده نماید. این مجموعه افتخار دارد با اتکا بر نیروی متخصص و مجرب و مهندسین زبده در ارائه خدمات فنی در ارتباط با بازسازی انواع تجهیزات حمل و نقل نظیر لیفتراک و تجهیزات انباری ( پالت تراک، ریچتراک و استاکر) در تناژهای متفاوت در خدمت و پشتیبان خانواده صنعت کشور باشد.