فروش انواع جرثقیل برقی و دستی

جرثقیل سقفی

جرثقیل سقفی

امروزه دستگاههای جابجایی مواد پیشرفت زیادی داشته اند، برای جابجایی کالا و مواد برای فواصل دور از تجهیزاتی همچون جک پالت، استاکرهای دستی و برقی و همچنین انواع لیفتراک استفاده می شود. برای جابجایی در فواصل کم داخل کارگاهها و همچنین سوله ها از تجهیزات دیگری همانند جرثقیل های دستی و برقی و انواع وینچ استفاده می گردد.

جرثقیل های سقفی امروزه بصورت مکانیکی و الکتریکی و مغناطیسی در بیشتر کارخانجات ، تولیدی ها ، سوله های بزرگ  و خدمات ساختمان سازی استفاده می شود.

جرثقیل های سقفی برای اولین بار در مصر باستان جهت جابجایی تخته سنگ های عظیم در اهرام ثلاثه مصربکار گرفته شد. در آن زمان این جرثقیل ها از طناب، قرقره و قلاب تشکیل شده بودند و به صورت ساده و یا مرکب همراه با نیروی دست انسان و یا با استفاده از حیوانات، اجسام سنگین را به حركت در می آوردند. جرثقیل های اولیه در قدیم بیشتر برای ساخت بنا در ساختمانها و همچنین در حفر چاه و بیرون کشیدن آب بکار گرفته می شدند.

با پیشرفت علم تغییراتی در نیروی محرکه جرثقیل های سقفی ایجاد شد و بجای نیروی انسانی در بحرکت درآوردن بارهای از نیروی توربین های بخار استفاده می شد. بعد از اختراع برق، نیروی محرکه جرثقیل ها با کمک موتورهای الکتریکی و پمپ های هیدرولیکی انجام می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان انواع جرثقیل برقی و دستی می توانید با شماره 041-35576173 در ارتباط باشید.

کاربرد جرثقیل سقفی

سرعت عملکرد بالاتر : جرثقیل های برقی در مقایسه با جرثقیل های هیدرولیک سرعت بالابری بالاتری دارند و می توانند بارهای سنگین را به راحتی بلند و جابجا کنند.

ایمنی بالا: یکی دیگر از مزایای جرثقیل های برقی این است که استفاده از آنها نسبت به سایر انواع جرثقیل ایمن تر است. جرثقیل های برقی از سیستم های کنترل الکتریکی استفاده می کنند که در مقایسه با سیستم های هیدرولیک کمتر مستعد خرابی هستند. این باعث می شود جرثقیل های برقی گزینه ای امن تری برای بلند کردن و جابجایی بارهای سنگین باشند. علاوه بر این، جرثقیل های برقی دارای ویژگی های ایمنی مانند ترمز خودکار هستند که به جلوگیری از تصادفات و صدمات کمک می کند.

سهولت کنترل : کنترل جرثقیل های برقی در مقایسه با انواع دیگر جرثقیل ها آسان است. آنها از یک صفحه کنترل استفاده می کنند که به اپراتور اجازه می دهد تا به راحتی حرکات جرثقیل از جمله سرعت و جهت مکانیسم بالابر و چرخ دستی را کنترل کند.

دوست دار محیط زیست : جرثقیل های برقی علاوه بر کارایی، ایمنی و سهولت کنترل، سازگار با محیط زیست نیز هستند. این  جرثقیل ها از برق استفاده می کنند که یک منبع انرژی پاک و تجدید پذیر است.

مزیت های جرثقیل سقفی

جرثقیل های سقفی به وفور در صنایع مختلف مانند صنایع خودروسازی، صنایع آهن و فولاد، سوله‌ها، حمل و نقل، انبار، تحویل مواد، نساجی و شیمیایی نام برد. در زیر به کاربرد این بالابرها اشاره خواهیم کرد.

 • جابه‌جایی بارهای سنگین: از جرثقیل‌های برقی کارگاهی برای جابه‌جایی بارهای سنگین و بزرگ استفاده می‌کنند. این دستگاه این امکان را فراهم می‌کند تا بارها با دقت و سرعت از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل شوند.
 • حمل و جابه‌جایی مواد ساختمانی: در کارگاه‌های ساخت و ساز، جرثقیل برقی می‌تواند برای حمل و جابه‌جایی مواد ساختمانی مانند بلوک‌های بتنی، فلزات ساختمانی و سایر مصالح استفاده شود.
 • تجهیزات نقلیه: در کارگاه‌های تولید و تعمیرات، جرثقیل برقی ممکن است برای جابجایی و نگهداری تجهیزات سنگین نظیر ماشین‌آلات صنعتی و تجهیزات نقلیه استفاده شود.
 • سرویس و نگهداری تجهیزات: در کارگاه‌ها و کارخانجات، جرثقیل‌های برقی برای جابه‌جایی تجهیزات و قطعات سنگین در فرآیند تعمیر و نگهداری استفاده می‌شوند.
 • خطوط تولید: در خطوط تولید اتوماتیک، جرثقیل‌های برقی ممکن است برای انتقال محصولات از مرحله به مرحله دیگر و حتی برای بسته‌بندی محصولات استفاده شوند.
 • افزایش بهره‌وری: استفاده از جرثقیل برقی در کارگاه‌ها می‌تواند بهبود بهره‌وری و کارایی را به ارمغان آورده و زمان مورد نیاز برای انجام وظایف را کاهش دهد.

جرثقیل دستی

جرثقیل سقفی دستی (CHAIN BLOCK)، یکی از انواع جرثقیل است که از آن با استفاده از انتقال نیروی چرخشی چرخ دنده ها به یک زنجیر برای بلند کردن و جابه جایی وسایل سنگین با ابعاد نسبتا کوچک و با بهره گیری از نیروی دست انسان در ارتفاع ۶ متر از سطح زمین  در کارخانه ها یا کارگاه ها استفاده میشود.

از مزایای جرثقیل سقفی دستی می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 • قیمت پایین و مناسب در مقایسه با جرثقیل های برقی
 • استفاده از نیروی انسانی به جای نیروی محرکه برق
 • وزن بسیار پایین و قابلیت حمل بار با وزن بالا
 • ساختار ساده و استفاده آسان و راحت
 • طول عمر بالا و هزینه های تعمیر و نگهداری پایین

جرثقیل دستی در انواع تناژهای ۰.۵ تن – ۱ تن – ۱.۵ تن – ۲ تن – ۳ تن – ۵ تن – ۷.۵ تن – ۱۰ تن – ۱۵ تن و ۲۰ تن در دو مدل جرثقیل دستی بوشی (شفتی) و جرثقیل دستی بلبرینگی در دو ارتفاع استاندارد ۳ متر و ۶ متر تولید و به بازار عرضه می شوند.

جرثقیل های دستی زنجیری

پولیفت دستی زنجیری

پولیفت دستی زنجیری 6.3 تن ویتال

پولیفت دستی زنجیری

پولیفت دستی زنجیری 3.2 تن ویتال

پولیفت دستی زنجیری

پولیفت دستی زنجیری 1.6 تن ویتال

پولیفت دستی زنجیری

پولیفت دستی زنجیری 0.8 تن ویتال

جرثقیل 2 تن دستی زنجیری ویتال

جرثقیل 2 تن دستی زنجیری ویتال

جرثقیل 0.5 تن دستی زنجیری ویتال

جرثقیل 1 تن دستی زنجیری ویتال

جرثقیل 0.5 تن دستی زنجیری ویتال

جرثقیل 0.5 تن دستی زنجیری ویتال

پولیفت دستی زنجیری

پولیفت دستی زنجیری 9 تن ویتال

جرثقیل 10 تن دستی زنجیری ویتال

جرثقیل 10 تن دستی زنجیری ویتال

جرثقیل 5 تن دستی زنجیری ویتال

جرثقیل 5 تن دستی زنجیری ویتال

جرثقیل 3 تن دستی زنجیری ویتال

جرثقیل 3 تن دستی زنجیری ویتال

جرثقیل برقی سیم بکسلی

(بالابر برقی تکفاز – وینچ تکفاز)

جرثقیل سقفی برقی یا بالابر برقی سیم بکسلی تک فاز تجهیزی است که از آن برای جابجایی های عمودی مواد استفاده می شود. البته نوع دستی  این نوع بالابر نیز وجود دارند که به دلیل استهلاک بالا و سختی کار با آن، کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

در صنایع تولید کوچک و کارگاه ها هیچ گاه نمی توان از ماشین های سنگین جرثقیل تک فاز برای جابجایی مواد استفاده کرد و نیاز است تا یک محصول مناسب مانند وینچ سیم بکسلی تک فاز جایگزین شود. همچنین از انواع وینچ سیم بکسلی تک فاز می توان برای جابجایی تجهیزات ساختمانی نیز استفاده کرد. اینکه چه مقدار تجهیزات یا وسایل را می توان با این دستگاه ها جابجا کرد به ظرفیت جرثقیل بستگی دارد.

عملکرد وینچ سیم بکسلی تک فاز با کمک الکتروموتور متصل شده به گیربکس و با جریان الکتریکی صورت می گیرد.  وینچ سیم بکسلی تک فاز از جمله پرمصرف ترین و پرکاربردترین وسایل حمل بار در کار خانه ها و حتی مصارف خانگی به حساب می آید.

از ویژگی ها و قابلیت های بالابر برقی سیم بکسلی ( وینچ تکفاز ) می توان به قیمت پایین، سبک بودن و قابل حمل بودن، کارکرد با سیستم برق تکفاز، قابلیت نصب و راه اندازی آسان، قابلیت نصب در اتفاع یا روی زمین، قابلیت افزایش طول سیم بکسل اشاره نمود.

جرثقیل برقی زنجیری

جرثقیل زنجیری، نوعی بالابراست که در بلند کردن و پایین آوردن بارهای سنگین، بواسطه یک زنجیر عمل می کند. جرثقیل های زنجیری، حاوی دو چرخ دنده هستند که زنجیر در آن پیچیده شده است. وقتی زنجیر کشیده می شود، چرخ ها چرخانده می شوند و از طریق قلاب شروع به بلند کردن کالایی می کند که به طناب یا زنجیر متصل شده است. جرثقیل سقفی زنجیری همچنین می توانند به قلاب های بالابر یا کیسه های زنجیردار، متصل شوند تا بار به طور مساوی به سمت بالا و پایین حرکت داده شود. جرثقیل زنجیری با نام های دیگری نظیر ، جرثقیل دستی ، جرثقیل سقفی ، جرثقیل کارگاهی ، جرثقیل سقفی دستی و حتی ترولی زنجیری و بالابر سقفی بکار برده می شود.

انواع جرثقیل زنجیری

جرثقیل های برقی از نظر کارکرد در سه نوع دوکاره (قابلیت حرکت به طور عمودی بالا و پایین) ، چهار کاره (اتصال بر روی ریل از طریق ترولی) با قابلیت حرکت عمودی بالا و پایین و افقی چپ و راست و شش کاره یا جرثقیل دروازه ای با قابلیت حرکت در چهار جهت افقی و 2 جهت عمودی موجود می باشند.

جرثقیل های برقی زنجیری

جرثقیل ۰.۵ تن برقی زنجیری چهارکاره

جرثقیل برقی ۰.۵ تن زنجیری چهارکاره

جرثقیل ۰.۵ تن برقی زنجیری دوکاره

جرثقیل برقی ۰.۵ تن زنجیری دوکاره

جرثقیل ۱ تن برقی زنجیری چهارکاره

جرثقیل برقی ۱ تن زنجیری چهارکاره

جرثقیل ۱ تن برقی زنجیری دوکاره

جرثقیل برقی ۱ تن زنجیری دوکاره

جرثقیل 2 تن برقی زنجیری چهارکاره

جرثقیل برقی 2 تن زنجیری چهارکاره

جرثقیل 2 تن برقی زنجیری دوکاره

جرثقیل برقی 2 تن زنجیری دوکاره

جرثقیل 3 تن برقی زنجیری چهارکاره

جرثقیل برقی 3 تن زنجیری چهارکاره

جرثقیل 3 تن برقی زنجیری دوکاره

جرثقیل برقی 3 تن زنجیری دوکاره

جک موتور درآر

جک موتوردرآر یکی از ابزار های کاربردی در تعمیرگاه ها می باشد که برای انجام تعمیرات موتور و همچنین برای پیاده کردن موتور جهت تعمیر و جاگذاری موتور استفاده میشود. جک موتور درآر با نام های مختلفی همانند جرثقیل موتور درآر و جک موتوردرار برقی، جرثقیل کارگاهی و … نیز شناخته می شود. از جک موتوردرآر در عملیات بلند کردن اجسام سنگین در تعمیرگاهها برای حمل و جابجایی نیز استفاده میگردد.

جک موتور درآر یا جرثقیل کارگاهی در ظرفیتهای مختلف ۱ تن و ۲ تن و ۳ تن تولید و به بازار مصرف عرضه می گردد. این جک، تاشو و قابل حمل بوده و در مدلهای تک سرعته و دوسرعته قابل تنظیم، موجود می باشد و قدرت بالابری و لیفت کردن موتور توسط فشار روغن هیدرولیک و با ستون قابل رگلاژ به واسطه داشتن تسمه ها و زنجیرهای قدرتمند دارا می باشند.

فروش انواع جرثقیل دستی و برقی

شرکت آذران پیشرو صنعت بعنوان وارد کننده و تامین کننده انواع جرثقیل های سقفی دستی و برقی مفتخر است در راستای گسترش فعالیتهای خود و پاسخگویی به نیاز مشتریان، فـروش  انواع این تجهیزات را در دستور کار قرار داده و با دارا بودن پرسنل فنی مجرب و با توجه به نیاز صنعت کشور با هدف ایجاد یک مجموعه متخصص در زمینه انواع جرثقیل های صنعتی و کارگاهی اقدام به فروش این کالا از برندهای معتبر جهانی نموده است.

برای خرید انواع جرثقیل سقفی، کسب اطلاعات بیشتر، ارسال کاتالوگ، درخواست مشخصات فنی ، پیش فاکتور و… می توانید با ما در ارتباط باشید.

جرثقیل سقفی ، فروش انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل سقفی دستی ، جرثقیل سقفی برقی ، جرثقیل سقفی کوچک ، قیمت جرثقیل سقفی ، جرثقیل سقفی کارگاهی ، مشخصات جرثقیل سقفی ، فروش جرثقیل دستی ، فروش جرثقیل برقی ، جرثقیل کارگاهی برقی ، انواع جرثقیل برقی ، جرثقیل برقی زنجیری ، جرثقیل برقی دیجی کالاجرثقیل برقی 1 تنجرثقیل برقی دست دوم | قیمت جرثقیل سقفی برقی دیجی کالاقیمت جرثقیل برقی ۲ تنجرثقیل برقی 1.5 تن

error: کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آذران پیشرو صنعت می باشد