چرا هر انباری به یک جک پالت دستی نیاز دارد؟

چرا هر انباری به یک جک پالت دستی نیاز دارد؟

چرا هر انباری به یک جک پالت دستی نیاز دارد؟

آیا کارگران شما در بلند کردن دستی وسایل سنگین بدون جک پالت دستی مشکل دارند؟ جابجایی دستی چند جعبه خیلی راحت است، اما انبار شما فقط چند جعبه را جا نمی‌کند، درست است؟ حتی یک کارگر باتجربه انبار در صورت جابجایی و بلند کردن مکرر مواد با خستگی مواجه می شود.

در اینجا آمده است که چگونه می توانید کار روزمره کارگر خود را بسیار آسان تر کنید و بهره وری را به حداکثر افزایش دهید!

تنها چیزی که نیاز دارید یک جک پالت دستی است که بتواند مشکلات حمل دستی شما را حل کند.

1. جک پالت های دستی کارایی را افزایش می دهند

جک های پالت به کمک می آیند و کارها را بسیار آسان تر و سریع تر می کنند. علاوه بر این، از پارامترهای مهم برای عملیات کارخانه و انبار، کارایی و کاهش هزینه است. جک پالت دستی اساسا کارایی و صرفه جویی لازم را برای جابجایی کالا در انبارها فراهم می کنند.

2. جک پالت های دستی ارگونومیک هستند

قرار دادن کالاها روی پالت‌تراک‌ها به دلیل سطح صاف و پایداری آنها بسیار آسان‌تر است. به دلیل ماهیت یکنواخت آنها در واقع حمل و نگهداری آسان تر است.

3. جک پالت های دستی مانور خوبی دارند

اساساً جک پالت های دستی مفید هستند زیرا به جابجایی راحت تر بار از یک مکان به مکان دیگر کمک می کنند. علاوه بر این، با مانور پذیری ساده، چرخش، حرکت به جلو و عقب تنها به عرض راهروهای شما محدود می شود.

4. جک پالت های دستی خودکار هستند

جک پالت ها به صورت دستی یا با استفاده از باتری کار می کنند، می توانند بارهای گسترده ای را با اندازه های مختلف تحمل کنند و حتی آنها را روی هم قرار دهند و در نتیجه زمان لازم برای جابجایی کالا را کاهش دهند. از این رو، مهم است که جک پالت هایی را انتخاب کنید که بتوانند برای کسب و کار شما پاسخگو باشند.

5. جک پالت های دستی هزینه را کاهش می دهند

جک پالت های دستی به دلیل کارآمدی و صرفه جویی در هزینه ها در انبارها، فروشگاه های خرده فروشی، کارخانجات تولیدی و کارخانه ها در بسیاری از کشورها به طور فزاینده ای محبوب شده اند. در مقایسه با لیفتراک‌ها، جک پالت‌های دستی به طور قابل‌توجهی ارزان‌تر هستند و فضای کمتری را اشغال می‌کنند در حالی که کم و بیش همان وظایفی را که یک لیفتراک می‌تواند انجام دهد، انجام می‌دهند.

6. جک پالت ها بدون آسیب هستند

به دلیل اندازه کوچک آنها، دامنه صدمات نیز حداقل است.

همچنین، جک پالتهای دارای قفل های ایمنی و دستگیره های دستی هستند که به عنوان سطح ایمنی اضافی عمل می کند.

7. جک پالت خاص دارای ویژگی های اضافی هستند

برخی از مدل‌های جک‌ پالتهای دستی دارای ترازوهای توزین داخلی هستند که به اپراتورها اجازه می‌دهد کالاهای قرار داده شده روی آن را وزن کنند.

مشاوره و فروش انواع جک پالت دستی

شرکت آذران پیشرو صنعت تبریز را می توان یکی از بزرگترین تامین کنندگان  تجهیزات انبارداری از جمله جک پالت در ایران دانست. از افتخارات این شرکت تامین و فروش انواع جک پالت دستی از بهترین تولید کنندگان داخلی و خارجی می باشد. جک پالت های ارائه شده توسط این شرکت در تناژهای 2 الی 5 تن و دارای بالاترین کیفیت همراه با گارانتی معتبر فروش می باشند. همچنین واحد تولید این شرکت قادر به ساخت، مدل های خاص مورد نظر مشتریان با شرایط ویژه می باشد.

جهت رفاه حال مشتریان و صرفه جویی در وقت و هزینه انها واحد فروش این شرکت اقدام به فروش اینترنتی و ارسال این تجهیزات به اقصی نقاط کشور نموده است. روند سفارش گذاری، ترخیص از انبار مرکزی شرکت و ارسال کالا در اسرع وقت به ادرس اعلامی؛ به گونه است که توانسته نظر مشتریان را جلب نماید.

error: کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آذران پیشرو صنعت می باشد