سرویس لیفتراک

سرویس لیفتراک

سرویس لیفتراک

سرویس لیفتراک

لیفتراک ها معمولا در ظرفیت 1 الی ۳۲ تن با سوخت گاز، دیزل ، دوگانه سوز(بنزین و گاز) و برقی و انواع دکل (استاندارد، کانتینررو) در ارتفاع های مختلف و شاخک با انواع طول ها، لاستیک های بادی یا سوپرالاستیک و انواع الحاقیه ها از قبیل سایدشیفتر، فورک پوزیشنر، بشکه گیر، رول گیر، عدل گیر، کارتن گیر، بلوک گیر شاخک گردان و…و همچنین تجهیزات سفارشی از قبیل تجهیزات HSE، کابین راننده، شیشه جلو و سقف، برف پاک کن، هواکش روغنی، اتاق و کرییج مخصوص جهت حرکت در سیستم Drive-In و سرشاخک تولید می گردد.

از ویژگی منحصربه فرد لیفتراک می توان به موتور و سیستم انتقال قدرت و سیستم هیدرولیک قوی، طراحی دکل های متنوع با دید عالی، اتاق محافظ راننده، صندلی دارای فنربندی و تنظیمات ارگونومیک و سنسور حرکت، سیستم محافظت از موتور و گیربکس، دسته حرکت اتوماتیک برقی، سیستم برنامه ریزی سرویس و نگهداری، سیستم هوشمند عیب یابی(دیاگوستیک)، اعلان خطر هوشمند، فرمان هیدرولیک، پدال ترمز ۲مرحله ای جهت کنترل دامنه حرکت پدال گاز، سنسور فیلتر هواکش کاغذی، سنسور دسته حرکت و حفاظ بار می باشد.

لیفتراک ها با اینکه میتوانند به راحتی کار ما کمک کنند در مقابل آن میتوانند با خرابی های جزئی یا کلی باعث دردسر و به تعویق افتادن کارهای محوله شوند. تعمیرات و نگهداری لیفتراک یکی از جمله مواردی است که در هنگام استفاده لیفتراک باید به آن توجه داشت. اگر لیفتراک شما خراب شود و یا دچار آسیب شود بدون شک باید جهت تعمیر آن به یک فرد متخصص مراجعه نمایید چرا که تعمیرات لیفتراک هم زمان بر است و هم نیاز به تخصصی بالایی دارد زیرا لیفتراک ها از اجزای پیچیده ای ساخته شدند.

 این شرکت با تکیه بر دانش متخصصین خود در بخش تعمیرات ، شناخت و عیب یابی تجهیزات و قطعات ماشین آلات صنعتی بویژه لیفتراک و تجهیزات انبارداری و با دارا بودن امکانات مجهز مکانیکی و الکترونیکی و پرسنلی با تجربه و کارآزموده در این عرصه قادر است هرگونه ایراد اینگونه ماشین آلات را شناسایی و تعمیر نموده و در اسرع وقت به کارفرمایان محترم تحویل نماید.

از جمله فعالیت های این مجموعه در واحد تعمیرات می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • بازسازی کامل انواع لیفتراک «Over Hall» با ضمانت کارکرد
  • تعمیرات تخصصی انواع لیفتراک های دیزل ، گازسوز ، برقی و دوگانه سوز
  • انجام سرویس لیفتراک به دو صورت ثابت و سیار
  • تعمیرات تخصصی بردهای کنترل لیفتراک های برقی
  • تامین باطری لیفتراک های برقی خرید باطری های معیوب ( داغی ) این نوع لیفتراک
  • تعمیرات انواع شارژر لیفتراک
  •  رنگ آمیزی کامل انواع لیفتراک
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *