مزایای پالت دستی چیست؟

مزایای جک پالت دستی چیست؟

مزایای جک پالت دستی چیست؟

دست زدن به مواد آنقدرها هم که به نظر می رسد آسان نیست! جابجایی مواد از کامیون ها و ذخیره آنها در انبار کاملاً زمان بر است و انرژی زیادی می طلبد.

اما چرا وقتی می توان فرآیند را ساده کرد، اینقدر زحمت بکشید؟ آیا شما تعجب می کنید که چگونه می توانید این کار را انجام دهید؟

خوب، انتخاب تجهیزات مناسب می تواند کارها را به درستی برای شما انجام دهد. جک پالت های دستی تجهیزات مفید و راحت برای انجام این کار هستند. اگر تعجب می کنید که چرا به یک پالت تراک دستی نیاز دارید تا این کار را برای شما انجام دهد، دلایل ما برای متقاعد کردن شما بیش از اندازه کافی خواهد بود!

استفاده از جک پالت های دستی

بیشتر به عنوان جک پالت دستی شناخته می شود. از این جک ها برای مانور و حمل بارهای سنگین استفاده می شود. علاوه بر این، این پالت تراک ها برای مسافت های کوتاه مورد استفاده قرار می گیرند و قطعات مهمی از تجهیزات در هر انبار یا تأسیسات توزیع هستند.

معمولاً از پالت تراک دستی همراه با پالت استفاده می شود. با این حال، به طور کلی، شاخک های جک پالت به صورت جداگانه می تواند بارهای مختلفی را تحمل کند. این باعث می شود که آنها انتخاب خوبی برای اهداف تخلیه و بارگیری باشند.

همانطور که از نام این دستگاه مشخص است، جک پالت ها برای کار کردن به فشار انسانی نیاز دارند. کاربر باید شاخک ها را به پالت فشار داده و با کمک جک ارائه شده آن را تا ارتفاع مورد نیاز بالا ببرد. هنگامی که آن را بلند کنید، پالت دستی را می توان در هر جهتی که لازم است حرکت داد.

مزایای کامیون پالت دستی

اکنون که کاربرد جک پالت های دستی و نحوه کار با آن ها را فهمیده اید، بیایید مزایای آن را بررسی کنیم.

1. هزینه نگهداری کم

مزیت اصلی پالت تراک های دستی این است که به تعمیر و نگهداری کم نیاز دارند. این ماشین ها بیشتر به تلاش انسان متکی هستند و اتکای شرکت به لیفتراک را کاهش می دهند.

2.بهبود کارایی

همانطور که قبلا ذکر کردیم استفاده از آن به انرژی کمتری نیاز دارد. این امر منجر به افزایش کارایی کارگران و در نهایت افزایش درآمد شرکت می شود.

3. صدمات کمتر

در یک انبار، مواد خاصی برای بلند کردن توسط انسان سنگین تر است. با کمک این پالت تراک ها، بارگیری و تخلیه مواد سنگین بسیار آسان تر و ایمن تر می شود. این باعث آسیب کمتر و مشکلات کمتر می شود.

4. استفاده آسان تر

جک پالت های دستی از نظر اندازه کوچکتر هستند و استفاده از آنها راحت تر از سایر مواد بارگیری موجود است. این باعث می شود که پالت تراک های هیدرولیک برای استفاده در گوشه ها و فضاهای کوچکتر که لیفتراک در آن جا نمی شود بسیار مناسب باشد.

پالت تراک های دستی فقط به شما کمک می کند کار خود را آسان کنید. آنها برای تخلیه و بارگیری مواد عالی هستند. این کامیون ها بیشتر در هر تاسیسات توزیع و انبار مورد نیاز هستند. با این حال، این کاملا به کیفیت پالت تراک های دستی و اینکه چقدر برای شما مفید خواهند بود بستگی دارد.

فروش انواع جک پالت دستی

شرکت آذران پیشرو صنعت تبریز را می توان یکی از بزرگترین تامین کنندگان  تجهیزات انبارداری از جمله جک پالت در ایران دانست. از افتخارات این شرکت تامین و فروش انواع جک پالت دستی از بهترین تولید کنندگان داخلی و خارجی می باشد. جک پالت های ارائه شده توسط این شرکت در تناژهای 2 الی 5 تن و دارای بالاترین کیفیت همراه با گارانتی معتبر فروش می باشند. همچنین واحد تولید این شرکت قادر به ساخت، مدل های خاص مورد نظر مشتریان با شرایط ویژه می باشد.

جهت رفاه حال مشتریان و صرفه جویی در وقت و هزینه انها واحد فروش این شرکت اقدام به فروش اینترنتی و ارسال این تجهیزات به اقصی نقاط کشور نموده است. روند سفارش گذاری، ترخیص از انبار مرکزی شرکت و ارسال کالا در اسرع وقت به ادرس اعلامی؛ به گونه است که توانسته نظر مشتریان را جلب نماید.