جک پالت ها چگونه می توانند برای عملیات انبار شما مفید باشند؟

جک پالت ها چگونه می توانند برای عملیات انبار شما مفید باشند؟

چرا هر انباری به یک جک پالت دستی نیاز دارد؟

جک پالت ها چگونه می توانند برای عملیات انبار شما مفید باشند؟

جک پالت ها وسایلی هستند که می توانند پالت ها و سایر اقلام سنگین را بلند و جابجا کنند. آنها دارای دو شاخک هستند که زیر پالت می روند، و شامل دسته ای که بلند کردن و پایین آمدن شاخک ها را استفاده می شود و چرخ هایی که به جک پالت اجازه می دهد تا حرکت کنند. جک پالت ها می توانند بصورت جک پالت دستی یا جک پالت برقی باشند. جک های دستی پالت از اپراتور که دسته را برای بلند کردن شاخک ها پمپ کرده و جک پالت را بکشد یا فشار دهد بهره می گیرند. جک پالت های برقی دارای یک موتور با باتری هستند که جک پالت را با یک جویستیک بالا می برد و حرکت می دهد.

جک پالت با استفاده از فشار هیدرولیک برای بلند کردن و پایین آوردن شاخک ها کار می کنند. هنگامی که اپراتور دسته جک پالت را که به پمپ هیدرولیک وصل است، بالا و پایین می کند، یک سیال را به داخل یک سیلندر فشار می دهد که شاخک ها را بالا می برد. هنگامی که اپراتور دسته را رها می کند، یک دریچه باز می شود و به سیال اجازه می دهد تا به عقب برگردد که شاخک ها را پایین می آورد. شاخک ها را می توان بسته به بار و محل نگهداری تا ارتفاع های مختلف بالا یا پایین برد. چرخ‌های جک پالت آن را قادر می‌سازد تا به آرامی در کف انبار حرکت کند. برخی از جک های پالت دارای ترمز یا مکانیزم های فرمان برای کنترل سرعت و جهت حرکت هستند.

جک های پالت می توانند از چندین جهت برای عملیات انبار شما مفید باشند، آنها می توانند خطر صدمات و تصادفات را کاهش دهند. جک پالت ها می توانند بارهای سنگین را بدون نیاز به اعمال نیروی فیزیکی زیاد توسط کارگران خود بلند و جابجا کنند. این می تواند از کمردرد، کشیدگی عضلانی و سایر صدمات ناشی از بلند کردن دستی جلوگیری کند. جک پالت ها همچنین می توانند با اجتناب از انداختن، کشیدن یا ضربه زدن به وسایل سنگین از آسیب به محصولات و تجهیزات شما جلوگیری کنند از طرفی آنها می توانند بهره وری و کارایی کارگران شما را افزایش دهند. جک پالت ها می توانند بارهای سنگین را سریعتر و راحت تر از بلند کردن دستی جابجا کنند. این می تواند در زمان و انرژی کارگران شما صرفه جویی کند و به آنها اجازه دهد کارهای بیشتری را در زمان کمتری انجام دهند. جک پالت ها همچنین می توانند سازماندهی و دسترسی به انبار شما را با این امکان که کارگران شما را قادر می سازد اقلام سنگین را در مکان های بهینه چیده و ذخیره کنند، بهبود بخشد. آنها می توانند هزینه های عملیاتی انبار شما را کاهش دهند. جک های پالت در مقایسه با سایر تجهیزات جابجایی مواد نسبتا ارزان هستند و نگهداری آنها آسان است. آنها برای کار کردن به آموزش یا گواهینامه زیادی نیاز ندارند و سوخت یا برق زیادی مصرف نمی کنند. جک پالت ها همچنین می توانند با کاهش سایش و پارگی، طول عمر محصولات و تجهیزات شما را افزایش دهند.

فروش انواع جک پالت دستی

شرکت آذران پیشرو صنعت تبریز را می توان یکی از بزرگترین تامین کنندگان  تجهیزات انبارداری از جمله جک پالت در ایران دانست. از افتخارات این شرکت تامین و فروش انواع جک پالت دستی از بهترین تولید کنندگان داخلی و خارجی می باشد. جک پالت های ارائه شده توسط این شرکت در تناژهای 2 الی 5 تن و دارای بالاترین کیفیت همراه با گارانتی معتبر فروش می باشند. همچنین واحد تولید این شرکت قادر به ساخت، مدل های خاص مورد نظر مشتریان با شرایط ویژه می باشد.

جهت رفاه حال مشتریان و صرفه جویی در وقت و هزینه انها واحد فروش این شرکت اقدام به فروش اینترنتی و ارسال این تجهیزات به اقصی نقاط کشور نموده است. روند سفارش گذاری، ترخیص از انبار مرکزی شرکت و ارسال کالا در اسرع وقت به ادرس اعلامی؛ به گونه است که توانسته نظر مشتریان را جلب نماید.