شرکت لیفتراک سازی سوسانگ

شرکت لیفتراک سازی سوسانگ Soosung یکی از تولید کنندگان پیشرو در تجهیزات جابجایی مواد و انبارداری می باشد که در سال 1973 در شهر Incheon کره جنوبی تأسیس شده است.

شرکت لیفتراک سازی سوسانگ در تولیدات خود از از قطعات باکیفیت بالا و فولاد مرغوب استفاده می نماید، در تمامی مراحل تولید در این شرکت قطعات مورد ارزیابی قرار می گیرند و همین امر باعث شده است تا خروجی این شرکت تجهیزاتی با عملکرد بالا، بادوام و قابل اعتماد می باشد. در زمینه توجه به ایمنی، لیفتراک سازی سوسانگ موفق به کسب گواهینامه ایمنی معتبر S-Mark شده است.

صدور گواهینامه S-Mark برای محصولات الکتریکی یک برنامه صدور گواهینامه ایمنی داوطلبانه است که توسط هیئت مدیره صدور گواهینامه ایمنی ژاپن برای تجهیزات و قطعات الکتریکی و الکترونیکی (SCEA) ایجاد شده است. این گواهی بیانگر تعهد شرکت ها به ایمنی محصول است. از دیگر گواهینامه های دریافتی این شرکت می توان به استاندارد  CE و ISO 9001 اشاره نمود که شرکت سوسانگ را به یکی از تولید کنندگان نام آشنای بازار جهانی در صنعت جابجایی موارد تبدیل نموده است.

از تولیدات این شرکت می توان به انواع لیفتراک (لیفتراک دیزل، لیفتراک دوگانه سوز و لیفتراک برقی) با ظرفیت های 1 الی 10 تن با دکل های  3 تا 7 متر، جک پالت دستی، انواع استاکرهای دستی و برقی، ریچتراک برقی، پالت تراک برقی و یدک کش برقی اشاره نمود که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.