لیفتراک ماکسیمال

لیفتراک ماکسیمال

لیفتراک ماکسیمال از سری تولیدات کمپانی Zhejiang Maximal Forklift Co می باشد. این شرکت کار خود را از سال ۲۰۰۶ در منطقه صنعتی Lushan در کشور چین آغاز نمود. این مجموعه دارای 600 نفر پرسنل می باشد و عمده محصولات تولیدی این برند لیفتراک می باشد که ظرفیت تولید سالیانه لیفتراک آن به 30/000 دستگاه  می رسد. لیفتراک های ماکسیمال به لحاظ شکل ظاهر و کیفیت ساخت از استاندارد بالایی برخوردار بوده و با سطح ایمنی بالا و هزینه های سرویس و نگهداری پایین ، موجبات رضایت مشتریان خود را فراهم آورده است.

تخصص در طراحی و ساخت ، ارائه کیفیت مطلوب و تولیدات بر اساس نیاز بازار ، ایمنی بالا ، هزینه های سرویس و نگهداری پایین ، صادرات به بیش از ۱۰۰ کشور در دنیا و بیش از ۱۵۰ شعبه خدمات پس از فروش همه و همه نشانه ای از تولیدات با کیفیت لیفتراک ماکسیمال می باشد.

لیفتراک ماکسیمال و تولیدات آن

کمپانی ماکسیمال تولیدات لیفتراک خود را در سری های مختلف دسته بندی کرده است ، سری M لیفتراک های ماکسیمال از اولین سری تولیدات مهندسی شده توسط کمپانی ماکسیمال می باشد. از ویژگی های سری M می توان به طراحی مهندس در سطح جهانی و استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی با قیمت قابل رقابت با لیفتراک های اروپایی و آمریکایی می باشد.

لیفتراک های سری M کمپانی ماکسیمال در مدل های لیفتراک دیزلی ماکسیمال ، لیفتراک گازی و بنزینی ماکسیمال، لیفتراک برقی ماکسیمال و مدلی با نام Rough Terrain که در ترجمه فارسی می توان به آن لیفتراکی مناسب برای زمین های ناهموار می باشد.

لیفتراک سری A ماکسیمال سری جدی تولیدات و طراحی جدید از لیفتراک ماکسیمال . طبق گفته کمپانی ماکسیمال این لیفتراک برای راننده های لیفتراک طراحی شده و در آن مهندسان طراح، تمامی سعی خود را نموده اند تا لیفتراک ماکسیمال تولیدی حداکثر ایمنی و راحتی را داشته باشند.

از نکات مثبت در رابطه با لیفتراک های ماکسیمال می توان به آنها اشاره نمود موتور های دیزل قدرت مند کامینز (CUMMINS) می باشد. موتور استفاده شده در این لیفتراک دارای استاندار های روز دنیا می باشد. صدای بسیار کم و مصرف بهینه این موتور + قدرت مداوم در کار این گزینه را گزینه محبوب برای استفاده از این موتور برای لیفتراک ماکسیمال کرده است.

کمپانی ماکسیمال که در طراحی و ساخت وسایل حمل تخصص دارد، تاکنون موفق به دریافت 6 جایزه ثبت اختراع و بیش از 60 طراحی گردیده است.

ویژگی های لیفتراک ماکسیمال

 • ظاهر خوش فرم
 1. طراحی جدید و شکل ساده و مؤثر لیفتراک ماکسیمال.
 2. درپوش پلاستیکی یک پارچه برای داشبورد برای ظاهر مرتب و شیک با فضای اضافی باقیمانده برای راننده لیفتراک ماکسیمال.
 • راحت
 1. صفحه نمایش ویژه 3.5 اینچی LCD برای دید مطلوب و آسان.
 2. فضای زیاد برای راننده و جایگاهی برای دراز کردن پا در لیفتراک ماکسیمال
 3. سیستم تعلیق دوگانه؛ سیستم کابین با محافظ کاملا شناور؛ ضربه گیر جدید ارتعاشات موتور؛ سیستم انتقال قدرت بهینه شده که صدا و لرزش لیفتراک را کاهش داده است.
 4. ترمز دستی جدید با دکمه کاهنده نیرو در هنگام کشیدن ترمز دستی.
 5. سایز غربیلک کم شده که باعث راحت تر شدن چرخش آن شده است.
 6. تنظیم کننده غربیلک بهینه شده است.
 7. موقعیت ترمز پایی با فضای بیشتر و مطلوب تر.
 • ایمنی و پایداری
 1. دکل با دید وسیع با افزایش قابلیت دید از 690 تا 720 میلینتر جهت افزایش دید و ایمنی اپراتور در لیفتراک ماکسیمال.
 2. کابین و حفاظ ایمنی با مقاومت بالا با نصب پروفیلهای استیل جهت حصول ایمنی راننده با سقف از جنس شیشه ارگانیک و استاندارد.
 3. مجهز شده با شبکه ای محافظ اگزوز و محافظ موتور.
 4. پایداری لیفتراک ماکسیمال افزایش داده شده و دید در حرکت به سمت عقب بیشتر شده.
 • نگهداری آسانتر
 1. جعبه الکتریکی لیفتراک ماکسیمال  ضد اب؛ فیوز و رله در قابی شفاف قابل مشاهده میباشد.
 2. فضای تعمیر و کنترل بزرگتر
 3. سیم کشی فشرده
 4. درب جدید مخزن روغن شامل عمق سنج
 • قابلیت اطمینان و قابلیت تعویض
 1. کابین لیفتراک ماکسیمال می تواند مستقیم روی حفاظ استاندارد نصب شود که خیلی مناسب و راحت است برای مشتری که کابین را بردارد یا بگذارد.
 2. درپوش موتور ؛ داشبورد؛ صفحه نمایش و قطعات اپراتوری قابل تعویض هستند برای لیفتراکهای 1.5 تا 4 تن.
 3. گلگیر جلو روی سوراخهایی نصب میشود که برای مشتری خیلی راحت است تا روی چرخهای جلو قرار دهد.
 • حفظ محیط زیست و ذخیره انرژی
 1. صدا خفه کن ویژه و مواد جدید عایق صدا که قابلیت کاهش صدا تا سطح بیش از 4 دسی بل .
 2. سیستم فرمان هیدرولیک که با وزن بار به صورت داینامیک کنترل میشود و بازدهی کار و بقای انرژی را با کاهش 8 درصدی بهبود داده است.
 3. طراحی جدید انجام شده در لیفتراک ماکسیمال با توجه بیشتر به محیط زیست انجام شده و به طور کلی قطعات بدون ازبست و قابل بازیافت طراحی شده است.

قیمت لیفتراک متناسب با سوخت لیفتراک، تناژ و ظرفیت لیفتراک، برند و…. متفاوت می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر، ارسال کاتالوگ، درخواست مشخصات فنی ، پیش فاکتور و… در رابطه با فروش انواع لیفتراک (برقی، دیزل و دوگانه سوز) ماکسیمال بصورت صفر و کارکرده در تناژهای مختلف و تجهیزات انبارداری ( انواع جک پالت، استاکر برقی و دستی، پالت تراک و ریچتراک) و تامین قطعات آنها، باطری لیفتراک برقی ، لاستیک های توپر و بادی، انواع الحاقیه های لیفتراک و تعمیر و سرویس و نگهداری تجهیزات انبارداری می توانید با ما در ارتباط باشید.