پلاک لیفتراک و اطلاعات آن

پلاک لیفتراک

پلاک لیفتراک، پلاکاردی است که بر روی داشبورد لیفتراک نصب می شود تا اطلاعاتی در مورد طراحی، پیکربندی و محدودیت های لیفتراک ارائه دهد.

پلاک لیفتراک

به طور کلی، پلاک لیفتراک از فلز ساخته شده و روی بدنه لیفتراک و معمولاً روی پانل ابزار، پرچ می شود. محل دقیق صفحه اطلاعات لیفتراک معمولاً روی داشبورد و نزدیک کنترل های هیدرولیک است.

گاهی اوقات می توانید پلاک لیفتراک را روی کاور روی موتور کنار صندلی لیفتراک نیز پیدا کنید.

چرا پلاک لیفتراک مهم است ؟

پلاک لیفتراک برای اپراتورهای لیفتراک روشی ساده و آسان برای تعیین وزنی که یک لیفتراک می تواند تحمل کند، ارائه می دهند. بعنوان مثال در شکل زیر یک لیفتراک برقی تویوتا با قسمت ظرفیت وزنه برداری در صفحه اطلاعات مشخص شده است، یکی از مهمترین جنبه های پلاک لیفتراک قسمت ظرفیت وزن است. فراتر از آن، پلاک لیفتراک اطلاعات مهمی را برای دارندگان لیفتراک و همچنین کارکنان پشتیبانی فهرست می کند که شامل افرادی مانند پرسنل قطعات لیفتراک و تکنسین های خدمات در نمایندگی ها و مراکز تعمیر می شود.

بخش‌های اصلی یک پلاک شامل اطلاعاتی در مورد اجزای تجهیزات، قطعات، وزن‌ها و بارها است. پلاک اطلاعات همچنین باید دارای نشانی برای انطباق با الزامات ANSI/ITSDF B56.1 «استاندارد ایمنی برای بالابرهای صنعتی» باشد. صفحه ظرفیت لیفتراک می تواند اطلاعات زیادی را در مورد نحوه سرویس ایمن تجهیزات و بهترین روش آماده سازی کارکنان و امکانات برای عملکرد کارآمد به شما بگوید.

در بیشتر پلاک های لیفتراک ممکن است یکی از ویژگی های زیر را بیابید:

اطلاعات اولیه

اطلاعات قطعات و اجزای سازنده

اطلاعات وزن و بار

  • وزن لیفتراک
  • وزن باطری لیفتراک
  • پیوست های موجود در محاسبه وزن
    شیب به عقب
  • شیب به جلو
  • ظرفیت بار
  • حداکثر ارتفاع بالابری
  • مرکز ثقل بار
  • اطلاعات مربوط به الحاقیه ها

برای کسب اطلاعات بیشتر، ارسال کاتالوگ، درخواست مشخصات فنی ، پیش فاکتور و… در رابطه با فروش انواع لیفتراک (برقی، دیزل و دوگانه سوز) بصورت صفر و کارکرده در تناژهای مختلف و تجهیزات انبارداری ( انواع جک پالت، استاکر برقی و دستی، پالت تراک و ریچتراک) و تامین قطعات آنها، باطری لیفتراک برقی ، لاستیک های توپر و بادی، انواع الحاقیه های لیفتراک و تعمیر و سرویس و نگهداری تجهیزات انبارداری می توانید با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *