لاستیک لیفتراک

لاستیک لیفتراک

لاستیک لیفتراک | فروش لاستیک لیفتراک | لاستیک لیفتراک توپر | لاستیک لیفتراک بادی

آیا تا کنون به نوع لاستیک لیفتراک خود توجه کرده اید؟ توجه داشته باشید که انتخاب نوع صحیح لاستیک و تعمیر و نگهداری منظم از آن عملکرد لیفتراک را به صورت بسزایی بالا می برد. قبل از خرید، بایستی تصمیم بگیرید که آیا لیفتراک با لاستیک پنوماتیک (لاستیک بادی) برای شما مناسب است و یا لاستیک توپر. توجه داشته باشید که اکثر لیفتراک ها از لاستیک های مخصوص بخود استفاده میکنند، پس باید در انتخاب نوع لاستیک لیفتراک، به وزن و حجم بار، مکان مورد استفاده (زمین صاف یا ناهموار) و این که لیفتراک در فضای بسته کار میکند و یا فضای باز توجه کرد. بنابراین قبل از خرید لاستیک لیفتراک تحقیقات کاملی انجام دهید تا از کارکرد مناسب آن برای پروژه خود اطمینان حاصل نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 35576173-041 در ارتباط باشید

 • لاستیک لیفتراک

لاستیک چیست ؟

تایر ( لاستیک ) پوشش حلقه ای می باشد که روی رینگ انواع ماشین آلات و یا سایر تجهیزات دیگر نصب می شود و از ساختاری منعطف با توانایی جذب ضربه برخوردار بوده و همیشه در تماس مستقیم با زمین است .بخش عمده ی تایر از جنس “لاستیک” ساخته شده است که به همین دلیل در ایران به نام لاستیک نیز شناخته می شود.

انواع لاستیک

تایرها به دو نوع کلی “بادی و غیر بادی” تقسیم می شوند. تایر های بادی خود از دو گروه کلی تیوب دار (بایاس) و تیوبلس (رادیال) تشکیل شده است. نوع لاستیک های غیر بادی نیز به دو گروه تایرهای توپر ”SOLID” که معمولا در دستگاههای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و تایر های “پلی اورتان” که به تازگی اختراع شده اند قابل تقسیم است.

وظایف تایر ( لاستیک )

توانایی حمل بار ، انتقال گشتاور، رانش ، ترمز گیری و جذب ضربات وارده به چرخ جهت راحتی سرنشین از وظایف اصلی تایر ( لاستیک ) می باشد و در عین حال باید فرمان پذیری خوب، ثبات شکل ،مصرف سوخت کمتر، لرزش و صدای کم داشته باشد. از سایر وظایف این قطعه حساس می توان به دوام و ایمنی بالا،  توانایی تحمل حرارت تا ۶۰ درجه اشاره کرد .

ساختار ظاهری تایر

ساختار ظاهری تایر از آج ( رویه) ، منجید (کارکاس)، بدنه (دیواره) ، طوقه (بید) تشکیل شده است ومواد تشکیل دهنده تایر عبارتند از: انواع کائوچو،دوده، نخ، سیم، روغن، گوگرد، شتاب‌دهنده‌ها، محافظت کننده‌ها و…

انواع لاستیک لیفتراک

Types of forklift tires

همیشه این سوال برای مصرف کننده مطرح است که از لاستیک مناسب برای لیفتراک خود استفاده می کند یا نه؟ و یا چه زمانی باید لاستیک لیفتراک با یک لاستیک جدید جایگزین شود؟

در کل لاستیک لیفتراک را می توان به سه دسته کلی تقسیم بندی نمود :

 • لاستیک لیفتراک

لاستیک پلی اورتان

 • لاستیک لیفتراک

لاستیک توپر لیفتراک

 • لاستیک لیفتراک

لاستیک بادی لیفتراک 

انتخاب لاستیک مناسب لیفتراک

Choosing The Right Forklift Tire

لاستیک بادی لیفتراک

لاستیک های لیفتراک بادی (pneumaticبسیار شبیه به تایرهای سنگین موجود در کامیونهای بزرگراه هستند. این نوع لاستیک ها با هوا پرشده اند. دارای عمق آج زیاد هستند و اغلب از لاستیک با دوامی ساخته می شوند. در این نوع لاستیک لیفتراک در بعضی از برنامه های کاربردی سنگین، به جای هوا با مایع پلی یورتان پر می شود. لیفتراک با تایر پنوماتیک به دلیل انعطافی که این نوع لاستیک ها دارند در سطوح ناصاف دارای عملکرد بهتری هستند بنابراین راننده لیفتراک می تواند مدت زمان بیشتری بدون آنکه صدمه ای به دستگاه وارد شود در سطوح خشن حرکت کند و در عین حال کاربرد تایرهای بادی باعث افزایش عمر مفید لیفتراک می شود.

بطور معمول میتوان گفت که برای راحتی کار با لیفتراک و همچنین افزایش طول عمر قطعات لیفتراک و همچنین سلامتی اوپراتور در حین کار با لیفتراک و ارتعاشات ناشی از آن از لاستیک های پنوماتیک (بادی) لیفتراک بیشتر در فضای های باز  و همچنین در سطوح ناهموار استفاده می شود.

لاستیک توپر لیفتراک

تایرهای توپر بسیار شبیه به تارهای بادی هستند، با این تفاوت که محفظه هوا را ندارند، بنابراین هیچ وقت پنچر نمی شوند. در این تایرها به طور معمول لایه لاستیکی بر روی یک حلقه فلزی قرار می گیرد (تایرهای حلقه ای). عمر تایرهای توپر بسیار زیاد است ولی مثل تایرهای بادی باعث افزایش عمر مفید لیفتراک نمی شود. تایرهای توپر در دو مدل حلقه ای (press on) و استاندارد تولید می شوند. این تایرهای برای کارهای سنگین طولانی مدت خارج از فضای کارگاه مناسب نمی باشند، شعاع گردش بیشتری نسبت به تایرهای بادی دارند و بیشتر این لاستیک برای استفاده در محیط های داخلی، سطوح صاف داخل انبار و یا فضای باز (فقط آسفالت) استفاده می شود.

لاستیک لیفتراک پلی اورتان

این نوع تایرهای بسیار سبک، دارای چسبندگی فوق العاده و مقاومت غلتشی بسیار کمی هستند. این تایرها بیشتر برای لیفتراک های الکتریکی و آن هم برای فضای کارگاهی کاربرد دارند. تایرهای پلی اورتان شبیه به تایر های حلقه ای هستند. این تایرها بر روی ریچتراک ها و استاکرها ، پالت تراک ها و جک پالت ها نیز نصب می شوند. این تایرها دارای شعاع گردش عالی هستند. از این تایرها نمی توان برای محیط خارج از کارگاه و حتی برای کارهای سبک استفاده کرد.

نوع کاربری و محل کار تعیین می کند که چه تایری مناسب لیفتراک می باشد. به هر حال خیلی از لیفتراک ها برای نوع خاصی از تایر طراحی شده اند که تایر آن ها را نمی توان با مدل دیگری تغییر داد. لیفتراک هایی که در فضای باز و کارهای سنگین استفاده می شوند نیازمند تایرهایی بادی با چسبندگی زیاد هستند و در لیفتراک های الکتریکی با کاربری محدود (استاکر دستی و برقی، ریچتراک و پالت تراک برقی) و همچنین جک پالت های دستی بیشتر از تایرهای پلی اورتان استفاده می شود.

لیفتراک هایی که در انبارهای بازیافت مواد فلزی و آهنی و همچنین در کارخانجات شیشه با سطوح تیز و برنده و آسیب زننده کار می کنند، ضروری است که از لاستیک توپر استفاده کنند، لاستیک بادی برای این لیفتراکها در این محیط، دارای عمری کوتاه و سبب افزایش هزینه های نگهداری برای صاحب صنعت می باشد

لیفتراک هایی که در انبارهای جابه‌جایی صنایع آسیب پذیر و شکننده فعالیت می کنند، ضروری است که از لاستیک بادی به دلیل انعطاف بیشتر و دارای قابلیت ضربه نزدن به کالای در حال حمل بر روی شاخ لیفتراک، استفاده کنند، استفاده از لاستیک توپر برای این لیفتراک سبب افزایش آسیب به کالاهایی که در توسط لیفتراک در حال جابه‌جا شدن هستند، می شود.

سفارش خرید لاستیک لیفتراک

 • اطلاعات شرکت
 • نام و نام خانوادگی

 • نام شرکت

 • تلفن همراه

 • اطلاعات لاستیک درخواستی
 • نوع لاستیک

 • سایز لاستیک


جهت رفاه حال مشتریان و صرفه جویی در وقت و هزینه انها واحد فروش این شرکت اقدام به فروش اینترنتی و ارسال انواع لاستیک لیفتراک به اقصی نقاط کشور نموده است. روند سفارش گذاری، ترخیص از انبار مرکزی شرکت و ارسال کالا در اسرع وقت به ادرس اعلامی؛ به گونه است که توانسته نظر مشتریان را جلب نماید.

خواهشمند است جهت درخواست خرید لاستیک لیفتراک مورد نظرخود، فرم را بصورت کامل تکمیل نموده تا کارشناسان آذران پیشرو صنعت جهت مشاوره در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

جهت تکمیل فرم موارد زیر را در نظر داشته باشید :

سایز لاستیک لیفتراک : اولین پارامتری که به صورت درشت بر روی لاستیک لیفتراک حک شده است، که بیانگر ویژگی های ابعادی لاستیک می باشد و برای خرید مجدد نیاز به اعلام این عدد به فروشنده می باشد. در صورتیکه سایز لاستیک لیفتراک مشخص نباشد این اعداد بر روی پلاک لیفتراک که معمولا بر روی داشبورد نصب می شود نوشته شده است.

لاستیک (توپر / بادی) لیفتراک : در حال کلی لاستیک های لیفتراک را می توان به دو دسته بادی و توپر تقسیم بندی نمود.

عوامل خرابی لاستیک لیفتراک

Forklift Tire Failure Factors

 • لاستیک لیفتراک

عواملی همچون تاریخ انقضا، فشار کار زیاد، عدم انتخاب لاستیک متناسب با کاربری آن، حرکت مداوم بر روی سطوح ناهموار و شیب دار فلزی خصوصا دارای دندانه، کار مداوم و بالا رفتن دمای لاستیک در حین کار، ترکیبات شیمیایی در محیط (در معرض مواد نفتی و حلال ها)، و استفاده از لاستیک ارزان قیمت و بی کیفیت در طول عمر لاستیک لیفتراک تاثیرگذار هستند.

با این حال تا به امروز ، هیچ علم یا فرمولی دقیق برای تعیین طول عمر لاستیک لیفتراک وجود ندارد. در عوض ، کارکنان تعمیر و نگهداری ، مکانیک ها و تکنسین ها باید تعدادی از فاکتورها را مورد بررسی قرار دهند تا زمان تعویض لاستیک های لیفتراک خود افزایش دهند. در اینجا باید چندین فاکتور را در نظر گرفت، از جمله تعداد کل ساعات کار و شدت استفاده از لیفتراک، عادت های رانندگی یا سبک رانندگی اپراتور ، نحوه استفاده از لیفتراک (یعنی حرکت طولانی بدون بار ، سرعت بیش از حد یا چرخش با بار) ، شرایط کار و همچنین وزن متوسط ​​بار لیفتراک.

یکی دیگر از عواملی که در هنگام خرید لاستیک لیفتراک باید به آن توجه جدید داشت تاریخ مندرج بر روی لاستیک می باشد. عدم توجه به این پارامتر موجب بروز حوادث جبران ناپذیر و زود آسیب دیدن و فرسودگی سریع لاستیک می گردد. در واقع در جداره بیرونی لاستیک‌های لیفتراک یک عدد چهار رقمی درج شده است که مشخص کننده زمان تولید لاستیک است. این عدد 4 رقمی بر مبنای سال تولید و هفته زمان تولید درج شده است. دو رقم اول تعداد هفته و دو رقم آخر سال تولید را نشان می‌دهد.

برخی تولیدکنندگان ناآشنای لاستیک لیفتراک با تغییر در ساختار تایرهای رادیال باری-اتوبوسی و عدم رعایت استانداردهای تولید به تهدیدی برای استفاده کنندگان این نوع محصولات تبدیل شده‌اند. بارها صحبت از تایرهای بی‌کیفیت و یا کم‌کیفیت به میان آمده است. موضوعی که تنها در حد یک اتهام به این تولیدکنندگان باقی مانده است.

استفاده از لاستیک لیفتراک ارزان قیمت شاید در ابتدا به بودجه کمتری احتیاج داشته باشد اما استهلاک بالا و نیاز به تعویض بیشتر در طول سال، باعث تحمیل هزینه های نگهداری بالا خواهد بود، بنابراین در هنگام خرید در کنار قیمت به کیفیت آن نیز بایستی توجه داشت.

تعویض لاستیک لیفتراک

Forklift Tire Replacement

 • لاستیک لیفتراک

به عنوان یک قاعده کلی، زمانی که کمتر از یک اینچ از آج های لاستیک وجود دارد، زمان تعویض لاستیک ها است. آیا می دانستید: اگر یک تایر 40 درصد فرسوده شده باشد، لیفتراک و راننده بیش از 84 درصد از لرزه های سطحی که روی آن حرکت می کنند را جذب می کند. در کنار این موضوع انتقال بار نیز خیلی سخت تر انجام شود و نیروی بیشتری لازم است تا چرخ ها به همان مقدار چرخش تغییر کنند، که این مسئله می تواند منجر به فشار بیشتر بر روی گیربکس و سایر قطعات لیفتراک که وظیفه انتقال نیرو به چرخ های لیفتراک را دارند شود. بنابراین تعویض لاستیک لیفتراک یک راه ارزان برای نگه داشتن لیفتراک و اپراتور در شرایط خوب است!

از موارد دیگر که در صورت مواجه شدن با آن بایستی لاستیک لیفتراک شما جایگزین شود :

 • ساییدگی ناهماهنگ در آج لاستیک

  زاویه دار بستن چرخها، تراز نبودن محور (یا آسیب دیدن) ، ناهماهنگی میزان باد لاستیک ها ، متفاوت بودن لاستیک ها از لحاظ برند ، مواد سازنده و طرح آج ، استفاده زیاد بدون تغییر که راه حل آن عوض کردن لاستیک لیفتراک است.

 • رسیدن لاستیک به خط ایمنی safety line

  برخی از لاستیک های لیفتراک دارای خط ایمنی safety line ساخته شده در کنار تایر است که به شما می گوید که چه موقعی زمان جایگزینی تایر است. قبل از اینکه لاستیک به خط ایمنی برسد باید آن را جایگزین کنید.

 • مشاهده شکستگی، پاره شدن، ترک خوردگی

  درصورتیکه با شکستگی، پاره شدن، ترک خوردگی و یا مشاهده نقاط مسطح لاستیک لیفتراک مواجه شدید، لاستیک ها را عوض کنید. لاستیک های آسیب دیده ایمنی دستگاه و اپراتور را تهدید می کنند و باید در اسرع وقت جایگزین شوند.

پارامترهای روی لاستیک لیفتراک

 • لاستیک لیفتراک

شناخت پارامترهای لاستیک لیفتراک به شناسایی و انتخاب درست لاستیک برای لیفتراک کمک شایانی می نماید. هر یک از این پارامترهای نشان دهنده ویژگی خاصی از لاستیک می باشند. این پارامتر ها با توجه به کارخانه سازنده لاستیک ممکن است کمی متفاوت باشند با این حال شناخت هر یک از این المان ها برای مصرف کننده ضروری بنظر می رسد.

سایز لاستیک اولین پارامتری که به صورت درشت بر روی لاستیک لیفتراک حک شده است، که بیانگر ویژگی های ابعادی لاستیک می باشد. بعنوان مثال :

سایز 10*6.50

 • 6.50  :  پهنای سطح مقطع لاستیک ( بر حسب اینچ )
 • 10  : قطر رینگ ( بر حسب اینچ )

و یا سایز 15 – 9  × 28

 • 28 : قطر خارجی لاستیک ( بر حسب اینچ )
 • 9  : پهنای سطح مقطع لاستیک ( بر حسب اینچ )
 • 15 : قطر رینگ ( بر حسب اینچ )

در کنار سایز لاستیک، نام کارخانه سازنده نیز با فونت بزرگ به چشم می خورد که به راحتی قابل شناسایی می باشد که بایستی حین خرید به از لحاظ کیفیت به برند لاستیک نیز توجه خاصی داشت. علاوه بر پارامترهای فوق تاریخ لاستیک لیفتراک بسیار حائز اهمیت می باشد بدلیل اینکه با طول عمر لاستیک رابطه مستقیم دارد. تاریخ لاستیک با یک عدد چهار رقمی بر روی لاستیک حک می‌شود که دو رقم اول مربوط به هفته تولید و رقم بعدی سال تولید را نمایش میدهد.

انواع سایز لاستیک لیفتراک

All Types Of Forklift Tire Sizes

 • لاستیک لیفتراک
ردیفنوع لیفتراکسایز لاستیک جلو لیفتراکسایز لاستیک عقب لیفتراک
1لاستیک لیفتراک 1.5 تن6.50-10-14PR5.00-8-10PR
2لاستیک لیفتراک 1.8 تن6.50-10-14PR5.00-8-10PR
3لاستیک لیفتراک 2 تن6.50-10-14PR5.00-8-10PR
4لاستیک لیفتراک 2.5 تن8.15-15-14PR6.50-10-12PR
5لاستیک لیفتراک 3 تن8.15-15-14PR6.50-10-12PR
6لاستیک لیفتراک 3.5 تن8.15-15-14PR6.50-10-12PR
7لاستیک لیفتراک 4 تن8.25-15-20PR7.00-12-14PR
8لاستیک لیفتراک 5 تن8.25-15-20PR7.00-12-14PR
9لاستیک لیفتراک 7 تن8.25-15-14PR8.25-15-14PR
10لاستیک لیفتراک 10 تن9.00-20-14PR9.00-20-14PR

PR تعداد لایه های تشکیل دهنده لاستیک لیفتراک می باشد.

انواع لاستیک لیفتراک بر اساس نوع دستگاه

Types Of Forklift Tires Based On device

 • لاستیک لیفتراک

امکان انتخاب و تهیه لاستیک لیفتراک در انواع گوناگون، سایزها و برندهای مختلف برای صاحبان لیفتراک وجود دارد. این محصول در انواع لاستیک توپر و بادی لیفتراک، در سایزهای گوناگون و برندهای ژاپنی ، کره ای ، تایلندی ، هندی ، اندونزی ، ترکیه ای و چینی تولید و به بازار عرضه می گردد. از برندهای رایج لیفتراک در ایران میتوان به موارد زیر اشاره نمود که لاستیک لیفتراک برای هرکدام ازین برندها در تناژهای مختلف موجود و قابل عرضه می باشد.

انواع لاستیک لیفتراک بر اساس برند

Brands Of Forklift Tires

لاستیک لیفتراک نکسن

لاستیک لیفتراک نکسن کره

لاستیک لیفتراک BKT بی کی تی

لاستیک لیفتراک بی کی تی هند

لاستیک لیفتراک آرمور

لاستیک لیفتراک آرمور چین

لاستیک لیفتراک هانگا کره

لاستیک لیفتراک سومیتومو

لاستیک لیفتراک سومیتومو ژاپن

لاستیک لیفتراک لینگ لانگ چین

لاستیک لیفتراک تیرون

لاستیک لیفتراک تیرون کره

لاستیک لیفتراک اوزکا

لاستیک لیفتراک اوزکا ترکیه

انتخاب لاستیک لیفتراک با کیفیت

 • لاستیک لیفتراک

لاستیک لیفتراک به عنوان آخرین عضو گردنده از سیستم انتقال قدرت می باشدکه نقش مهمی را در کنترل دستگاه بر عهده دارد، پس انتخاب درست لاستیک لیفتراک و نگهداری از آن از عوامل مهم برای عملکرد هر چه بهتر این عضو از سیستم محسوب می گردد.

تایرهای باکیفیت قادر هستند در هر نوبت بارگیری 14% بار بیشتری حمل کنند. تایرهایی که سازندگان آنها مشخصاً روی مقوله‌ی کیفیت تمرکز کرده‌اند ممکن است در ابتدا اندکی گران به نظر برسند. با این حال، تاثیر آنها روی ایمنی، بهره‌وری و هزینه‌های نگهداری به نحوی است که، در طولانی‌مدت، آنها گزینه‌ی اقتصادی‌تری خواهندبود.

تایرهای باکیفیت نه‌تنها در زمینه‌ی ایمنی بسیار کارآمد هستند، بلکه قادرند راندمان کار را بالا ببرند. بهترین سرمایه‌گذاری برای استفاده‌کنندگان لیفتراک نیز خرید همین تایرهاست؛ زیرا، در این حوزه‌ی کاری، هرچه حداکثر ظرفیت و توان عملیاتی لیفتراک بالاتر برود، سود ایجادشده نیز به موازات آن افزایش خواهدیافت.

لاستیک های لیفتراک معمولا به صورت دوره ای تعویض می شوند تا عملکرد بهتری از خود نشان دهند و ارائه لاستیک لیفتراک با کیفیت باعث استهلاک کمتر و طول عمر بالاتر لاستیک می شود از طرف مقابل با توجه به اینکه کیفیت برتر باعث افزایش بهره وری و سهم فروش در بازار به صورت دراز مدت و پایدار و هم چنین بقاء و موفقیت یک فروشگاه می شود لذا محصولات ارائه شده دارای بهترین کیفیت و قیمتی رقابتی می باشند و این شرکت توانسته است نظر مشتریان خود را جلب نماید.

لاستیک سفید لیفتراک

NON Marking Forklift Tire

 • لاستیک لیفتراک

لاستیک های بی اثر لیفتراک برای به جا نگذاشتن رد سیاه از خودشان بر روی سطح زمین ساخته شده اند. تایر پاک یا لاستیک سفید ( Clean )، از موادی خاص و بدون دوده تولید می شود و معمولا برای صنعت لاستیک لیفتراک پر کاربرد است، اما بدلیل هزینه تولید بالا و عمری کوتاه تر و همچنین هزینه نگهداری بیشتر نسبت به لاستیک های سیاه این مدل از لاستیک لیفتراک در صنایعی همچون صنایع مواد غذایی و خوراکی، صنایع تولیدی مواد آرایشی بهداشتی، صنایع داروسازی و … که نیازمند محیط کاری و انباری پاک میباشند، جست و جو کرد. استفاده از این لاستیک برای لیفتراک هایی که در محیط های فوق مستقیماً با سلامت و بهداشت مواد غذایی جامعه سر و کار دارد امری ضروری به شمار می‌آید.

بزرگترین نقص این گونه تایرها، حذف کربن سیاه از مواد سازنده آنها و در نتیجه طول عمر کوتاه تر این نوع لاستیک است. استفاده از تایر های سفید در شرایط آب و هوایی خاصی می تواند باعث تجمع الکتریسیته ساکن شود که برای رفع مشکل فوق از نوارهای ضد الکتریک استفاده می گردد. لاستیک های لیفتراک بدون اثر در دو نوع بادی و توپر تولید و رنگ آن ها نیز بسته به کارخانه سازنده متغیر می باشد که اکثرا این لاستیک ها به رنگ های خاکستری ، سفید ، شیری و گاها سبز ساخته می شوند.

این مجموعه، تامین کننده تمامی سایز های لاستیک پاک لیفتراک انواع توپر و بادی می باشد، جهت کسب اطلاع از قیمت روز لاستیک سفید لیفتراک، و همچنین خرید لاستیک سفید لیفتراک، میتوانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمائید.

نگهداری لاستیک لیفتراک

 • لاستیک لیفتراک

لیفتراک ها با اینکه می توانند به سهولت کار ما کمک کنند ، اما با مرور زمان و استفاده مداوم و عدم توجه به سرویس و نگهداری، این دستگاههای میتوانند با خرابی های جزئی یا کلی باعث دردسر شوند. از این رو یادگیری روش های صحیح نگهداری از لیفتراک، از جمله لاستیک لیفتراک امری بسیار مهم و حیاتی می باشد.

 • لاستیک لیفتراک باید بصورت مداوم چک شود، فشار لاستیک لیفتراک را بالا نگه دارید
 • شما باید مطمئن شوید که لاستیک ها ساییدگی ندارند
 • برای سطوح هموار، از لاستیک های توپر و برای سطوح ناهموار از لاستیک بادی استفاده شود
 • در زمان خرید لاستیک حتما به تاریخ تولید آن توجه نمایید

ممکن است چندین لیفتراک در مجموعه شما در حال استفاده می باشند و نیاز داشته باشید که لاستیک های لیفتراک را در حجم بالایی خریداری و در انبار بعنوان لاستیک های جایگزین، موجود داشته باشید. در اینصورت رعایت موارد زیر ضروری می باشد :

تایرهای دارای رینگ نباید قائم نگهداری شوند، بلکه باید آنها را به قلابی آویزان کرد و یا آنها را به طور افقی روی زمین روی هم چید. قائم نگه داشتن طولانی باعث تغییرشکل تایر می شود.

تایرهای بدون رینگ نباید روی هم چیده شوند یا آویزان شوند، بلکه باید به طور قائم کنار یکدیگر نگه داشته شوند، زیرا وزن تایر به لایه‌ی الیافی داخلی تایر آسیب وارد می کند. برای جلوگیری از اصطکاک، هر4 تا ۶ هفته تایرهای قائم را کمی بچرخانید تا قسمت دیگر آن بر روی زمین قرار بگیرد، محل انبار باید خنک (۱۵ تا ۲۵ درجه سانتی گراد)، تاریک و خشک باشد. تایرها نباید با روغن، چربی، لاک یا مواد دیگر در تماس باشند. همچنین تایرها باید از تابش مستقیم اشعه‌ی ماورای بنفش به میزان بالا محافظت شوند.

خرید لاستیک لیفتراک

فروش انواع لاستیک توپر و لاستیک بادی لیفتراک

 • لاستیک لیفتراک

در سالهای اخیر با توجه به ورود لاستیک هایی دارای عدم مرغوبیت کافی در بازار ماشین آلات، داشتن منبع مطمئن جهت تهیه تایرهای بروز و با کیفیت مناسب در جلوگیری از توقف های دستگاه، ضروری بنظر می رسد .

شرکت آذران پیشرو صنعت نظر به اهمیت صنعت جابه جایی مواد در اجرا و پیشبرد اهداف والای پروژه های ملی و صنعتی کشور با هدف ایجاد یک مجموعه متخصص در زمینه فروش انواع لاستیک ماشین آلات راه سازی (لودر،بیل بکهو، گریدر، بابکت، و…) و همچنین انواع لاستیک کشاورزی و صنعتی ( لاستیک لیفتراک توپر و لاستیک لیفتراک بادی) با برندهای معتبر جهانی نظیر ژاپن ، کره ، اندونزی در سایزهای مختلف ، اقدام به فروش و ارسال این نوع لاستیک ها به تمام نقاط کشور نموده است. در این میان خدمت قابل عرضه به شرکت ها و کارخانجات، فروش تخصصی لاستیک لیفتراک در سایزهای مختلف است که این خدمات شامل فروش انواع برندهای معتبر جهانی این کالا می باشد.

به منظور این که قدرت تصمیم گیری خریداران و دقت آن ها در فرآیند تهیه لاستیک لیفتراک افزایش بیابد، کارشناسان فروش این مجموعه معمولا چند برند را به مشتریان خود پیشنهاد می دهند تا کمک شایانی به انتخاب و خرید این نوع محصول کرده باشند.

جهت مشاوره خرید لاستیک لیفتراک (تایر لیفتراک) و کسب اطلاعات فنی و اخذ قیمت لاستیک لیفتراک تویوتا ، کوماتسو ، سهند ، سپاهان و … از طریق صفحه تماس با ما، با کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید.

فروش اینترنتی لاستیک لیفتراک

 • لاستیک لیفتراک

دامنه فروش و مشتریان شرکت آذران پیشرو صنعت مختص مکان جغرافیایی خاصی نبوده و بسیاری از مشتریان این شرکت از استانها و شهرهای مختلفی برای خرید و سفارش گذاری اقدام میکنند. شاید خرید حضوری برای بدلیل مسافت برای بیشتر این شرکت ها مقدور نباشد. برای همین منظور واحد فروش شرکت، این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده است که خرید لاستیک لیفتراک خود را بصورت غیر حضوری انجام دهند. مراحل خرید بصورت زیر می باشد:

 • تماس با شماره های اعلام شده در سایت و یا ارسال پیام به شماره واتس آپ شرکت 09145654149
 • در صورت عدم آشنایی خریدار به سایز لاستیک لیفتراک لازم است که مشخصات لیفتراک برای کارشناسان مجموعه ارسال گردد.
 • ارسال مشخصات مشتری از جمله نام و نام خانوادگی، نام شرکت
 • تایید و اعلام موجودی لاستیک لیفتراک از طرف کارشناس فروش
 • ارسال قیمت پیشنهادی و واریز مبلغ از به شماره حساب شرکت
 • آماده سازی و ارسال لاستیک لیفتراک در کمتر از 24 ساعت

شرکت آذران پیشرو صنعت این امکان را برای مشتریان خود در نظر گرفته است تا در صورت مغایرت در مشخصات لاستیک لیفتراک ارسالی از جمله برند، تاریخ و یا سایز، مشتریان ظرف 24 ساعت فرصت خواهند داشت تا در صورت وارد نکردن صدمه و آسیبی به لاستیک لیفتراک، آن را مجددا عودت دهند و مبلغ لاستیک لیفتراک تا 72 ساعت به شما عزیزان بازگردانده خواهد شد.

تولید کنندگان لاستیک لیفتراک

 

مطالب مرتبط

لاستیک لیفتراک

تولید لاستیک لیفتراک

لاستیک لیفتراک

تعویض لاستیک لیفتراک

لاستیک لیفتراک

خرابی لاستیک لیفتراک

لاستیک لیفتراک

انواع لاستیک لیفتراک

error: کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آذران پیشرو صنعت می باشد